Gymnázium Kadaň

Škola na konci 19. století. Literární soutěž O T. G. Masarykovi. Kadaň v době založení Gymnázia. Den Barmy - učíme se odo jiných. Máme skvělý dívčí florbalový tým. Oceňujeme naše nejlepší studenty. Wintonovo děti - Tomáš Graumann. Slavíme 210 let školy. Mezinárodní cena vévody z Edinburghu DofE. Centrum pro vzdělávání a talent. Centrum pro talentovanou mládež. 10 Důvodů pro nás. Nejlepší student Gymnázia Kadaň. Pedagogická osobnost středních škol v Kadani. Deset důvodů proč studovat na kadaňském gymnáziu.

OVERVIEW

This domain gymnazium-kadan.cz currently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have scanned twenty pages within the domain gymnazium-kadan.cz and found thirty-six websites linking to gymnazium-kadan.cz. There are one public media platforms acquired by this website.

GYMNAZIUM-KADAN.CZ RANKINGS

This domain gymnazium-kadan.cz has seen variant quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for gymnazium-kadan.cz

Traffic ranking (by month) for gymnazium-kadan.cz

Traffic ranking by day of the week for gymnazium-kadan.cz

Horoklub Chomutov

Již několik let jezdíme na jaře do Itálie, obvykle někam do okolí Ladgo di Garda. A proto ani letos to nebude jinak. je státní svátek a děcka mají ve čtvrtek 29. prázdniny, tak bude odjezd nejspíše ve středu 28. odpoledne a návrat v pondělí 2. dubna se uskuteční jarní metodika v Perštejně. dubna je naplánovaná další brigáda, tentokrát do naší nejfrekventovanější oblasti.

projekty.gymnazium-kadan.cz

Další přechod Venuše nastane, až na počátku 21. století našeho letopočtu pokvetou červnové květiny roku 2004. Návrat z Norska a krátké shrnutí. Zájezd do Anglie se povedl.

Dotyková zařízení ve výuce

Podpora pedagogických pracovníků - využití ICT ve výuce. Vzdělávání pedagogických pracovníků k integraci ICT do výuky. Vytvoření softwarové platformy pro didaktické účely. RNDr Martin Švec, Ph. 420 475 28 32 21. 420 475 28 57 22. Pokud využíváte kancelářský balík LibreOffice, tak vyšla již verze 5. Podvodný email s upgrade na Windows 10.

Centrum praktického ekonomického vzdělávání v Ústeckém kraji CZ.1.071.1.0054.0049

Centrum praktického ekonomického vzdělávání v Ústeckém kraji. Centrum praktického ekonomického vzdělávání v Ústeckém kraji. 6 496 734, 05 Kč.

WHAT DOES GYMNAZIUM-KADAN.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gymnazium-kadan.cz Mobile Screenshot of gymnazium-kadan.cz Tablet Screenshot of gymnazium-kadan.cz

GYMNAZIUM-KADAN.CZ HOST

I observed that a single root page on gymnazium-kadan.cz took seven hundred and sixty milliseconds to load. Our parsers could not detect a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
91.239.200.67

SERVER OS

I observed that this domain is using the Apache/2.4.10 (Debian) operating system.

Gymnázium Kadaň

DESCRIPTION

CONTENT

This domain gymnazium-kadan.cz has the following in the web site, "Kadaň v době založení Gymnázia." We analyzed that the webpage also stated " Den Barmy - učíme se odo jiných." It also stated " Máme skvělý dívčí florbalový tým. Wintonovo děti - Tomáš Graumann. Mezinárodní cena vévody z Edinburghu DofE. Centrum pro vzdělávání a talent. Pedagogická osobnost středních škol v Kadani. Deset důvodů proč studovat na kadaňském gymnáziu."

SEEK OTHER DOMAINS

Úvod - Základní škola a gymnázium města Konice, příspěvková organizace

Informace pro rodiče a žáky. Základní škola a gymnázium města Konice, příspěvková organizace. Základní škola a gymnázium města Konice, příspěvková organizace. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Gymnázium Opatov

Konstantinova 1500, 149 00 - Praha 4. V rámci Masarykovy univerzity v Brně pořádáme i letos pro středoškolské studenty soutěž InterSoB. Informace - lyžařský kurz 5.

Gymnázium Opatov

Gymnázium Na Pražačce

Úřední hodiny hospodářky školy jsou v době letních prázdnin. A 3 8 až 14. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prázdniny.

Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov

Vitajte na stránkach našej školy.